Strona główna Regulamin Pomoc Koszyk
zdjecie-tlo
opony.stodola.eu
Opony samochodowe
Torque
torque-logo

Opony Torque

Szerokość
Profil
Średnica
Nośność
Prędkość
Sezon
Typ
Run-Flat
Cena
zł   

Opony Torque

Torque Tyres to popularna, brytyjska marka oponiarska, która została włączona do dużej, międzynarodowej grupy TIA Group. Niskie ceny opon wynikają z przeniesienia produkcji do Chin, gdzie w roku 1995 spółka zakupiła teren o powierzchni 1,6 km². Dziś mieści się tam fabryka zatrudniająca ponad 6000 pracowników, produkujących opony do samochodów osobowych i ciężarowych.

Szeroka i konkurencyjna oferta

Marka Torque produkuje szeroki zakres opon. W ofercie firmy znaleźć można:

Konkurencyjne ceny udaje się uzyskać przede wszystkim dzięki produkcji na terenie Chin oraz opracowanym własnym technologiom. Wysokie osiągi ogumienia w swojej kategorii cenowej to także zasługa nowoczesnego podejścia do produkcji: fabryki spełniają standardy produkcyjne zatwierdzone na Zachodzie.

Wybierz sezon

Sklep Stodoła wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszego serwisu, zgodnie z preferencjami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie COOKIES. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie oraz polityce prywatności.

Masz pytania odnośnie naszej oferty lub produktów? Skontaktuj się z nami od pn-pt: 9:00 - 17:00, sob: 9:00 - 13:00 lub wyślij wiadomość.

Infolinia: +48 91 4 616 601

E-mail: serwis@stodola.eu

© Copyright 2024 by "STODOŁA" SOŁYSZKO I SYN, SPÓŁKA JAWNA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Mapa witryny