Strona główna Regulamin Pomoc Koszyk
zdjecie-tlo
opony.stodola.eu
Opony samochodowe
Tigar
tigar-logo

Opony Tigar

Szerokość
Profil
Średnica
Nośność
Prędkość
Sezon
Typ
Run-Flat
Cena
zł   

Opony Tigar

Tigar to europejska marka opon z długą tradycją, sięgającą 1935 roku. Początkowo firma zajmowała się produkcją wyrobów gumowych i obuwia. Obecnie marka Tigar należy do znanego producenta opon Michelin, który nieustannie inwestuje w modernizację i rozbudowę fabryki. W fabryce Tigar produkuje się opony dla różnych marek, w tym Riken, Kleber i Kormoran.

Dlaczego warto kupić opony samochodowe marki Tigar?

Marka Tigar jest rekomendowana przez Europejską sieć Euromaster, specjalizującą się w serwisie opon i lekkiej mechanice. Euromaster Polska został oficjalnym dystrybutorem opon marki Tigar.

Fabryka Tigar znajduje się w Pirot, Serbii, około 300 km na południowy wschód od Belgradu. Jako spółka zależna Grupy Michelin, fabryka Tigar jest jednym z wiodących dostawców opon na rynku europejskim. Produkcja w fabryce Tigar stale rośnie, a firma inwestuje w rozwój i kompetencje swoich pracowników. Każdy pracownik bierze udział w produkcji opon z pasją i odpowiedzialnością.

Produkcja opon Tigar opiera się na wysoce zautomatyzowanych maszynach i wykorzystuje technologię RFID do automatycznej identyfikacji produktów oraz zapobiegania błędnemu użyciu komponentów. Dzięki temu inżynierowie mają pełną kontrolę nad historią każdej opony w procesie produkcji, co gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Powiązane marki:

michelin-logo
kormoran-logo
euromaster-logo

Wybierz sezon


Opony osobowe Tigar

All Season

High Performance

Touring

Ultra High Performance

Winter


Opony dostawcze Tigar

Cargo Speed

Cargo Speed Evo

Cargo Speed Winter


Opony 4x4/SUV Tigar

All Season SUV

SUV Summer

SUV Winter

Sklep Stodoła wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszego serwisu, zgodnie z preferencjami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie COOKIES. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie oraz polityce prywatności.

Masz pytania odnośnie naszej oferty lub produktów? Skontaktuj się z nami od pn-pt: 9:00 - 17:00, sob: 9:00 - 13:00 lub wyślij wiadomość.

Infolinia: +48 91 4 616 601

E-mail: serwis@stodola.eu

© Copyright 2024 by "STODOŁA" SOŁYSZKO I SYN, SPÓŁKA JAWNA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Mapa witryny