Stodoła opony samochodowe | Opony marki Tigar
Strona główna Regulamin Pomoc Koszyk
zdjecie-tlo
opony.stodola.eu
Opony samochodowe
tigar-logo

Opony Tigar

Szerokość
Profil
Średnica
Nośność
Prędkość
Sezon
Typ
Run-Flat
Cena
zł   

Opony Tigar

Tigar to europejska marka z tradycjami. Firma powstała w 1935 roku, jako warsztat do produkcji wyrobów gumowych oraz wszelkiego rodzaju obuwia. Aktualnie Tigar należy do znanego na całym świecie producenta opon Michelin. Francuski koncern nieustannie inwestuje w modernizację oraz rozbudowę fabryki. Michelin w fabryce Tigar produkuje opony takich marek jak Riken, Kleber, czy znane w całej Polsce opony marki Kormoran.

Dlaczego warto kupić opony samochodowe marki Tigar?

Tigar są to opony ekonomiczne rekomendowane przez Europejską sieć Euromaster specjalizującą się w serwisie opon oraz lekkiej mechanice. Euromaster Polska został oficjalnym dystrybutorem opon marki Tigar.

Tigar znajduje się w Pirot, 300 km na południowy wschód od Belgradu w Serbii. Jako spółka zależna Grupy Michelin, dzięki respektowaniu wartości światowego lidera w produkcji ogumienia, fabryka stała się jednym z czołowych dostawców produktów i usług na europejskim runku opon.

Produkcja w 2015 roku wyniosła ponad 10 milionów opon i nieustannie rośnie. Tigar jako sposób na osiągnięcie długoterminowego sukcesu obrał strategię ciągłego inwestowania w rozwój oraz kompetencję swoich pracowników. Każdy pracownik bierze udział w produkcji opon z pasją i wysokim poziomem odpowiedzialności.

Produkcja odbywa się na wysoce zautomatyzowanych maszynach z wykorzystaniem technologii RFID, która umożliwia automatyczną identyfikacje produktów oraz zapobiega niewłaściwemu użyciu komponentów. Dzięki temu inżynierowie znają historię życia każdej opony w procesie produkcji co oznacza gwarancję jakości oraz bezpieczeństwa.

Powiązane marki:

michelin-logo
kormoran-logo
euromaster-logo

Wybierz sezon


Opony osobowe Tigar

All Season

High Performance

Touring

Ultra High Performance

Winter


Opony dostawcze Tigar

Cargo Speed

CARGO SPEED WINTER STUD

CargoSpeedEVO


Opony 4x4/SUV Tigar

SUV Summer

SUV Winter

Sklep Stodoła wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszego serwisu, zgodnie z preferencjami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie COOKIES. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie oraz polityce prywatności.

Masz pytania odnośnie naszej oferty lub produktów? Skontaktuj się z nami od pn-pt: 9:00 - 17:00, sob: 9:00 - 13:00 lub wyślij wiadomość.

Infolinia: +48 91 4 616 601

E-mail: serwis@stodola.eu

© Copyright 2023 by "STODOŁA" SOŁYSZKO I SYN, SPÓŁKA JAWNA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Mapa witryny