Strona główna Regulamin Pomoc Koszyk
zdjecie-tlo
opony.stodola.eu
Opony samochodowe
Rotalla
rotalla-logo

Opony Rotalla

Szerokość
Profil
Średnica
Nośność
Prędkość
Sezon
Typ
Run-Flat
Cena
zł   

Opony Rotalla

Shandong Yongsheng Rubber Group to chińska firma powstała w prowincji Shandong w roku 1986. Dziś w fabryce pracuje 6000 pracowników, a grupa inspiruje do bycia głównym producentem oponiarskim w regionie. Głównym celem firmy jest oferowanie profesjonalnej jakości swoim klientom.

Dynamiczny rozwój

Chińska grupa oponiarska od początku stawia przede wszystkim na szybki rozwój pod kątem technologicznym. Zaawansowane centrum inżynierskie opracowało już 20 patentów i z każdym rokiem wyposaża opony Rotalla w coraz nowsze systemy.

Koncern prowadzi produkcję oraz sprzedaż stalowych oraz półstalowych opon radialnych, a także produktów powiązanych. W centrum uwagi zawsze znajdują się klient i jego potrzeby. Dlatego też firma stawia na podstawowe zalety, cenione przez zachodnich kierowców: solidność, trwałość oraz wytrzymałość. Jednocześnie oferowana cena za opony jest znacznie niższa niż w przypadku konkurencji.

Wybierz sezon


Opony osobowe Rotalla

Sklep Stodoła wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszego serwisu, zgodnie z preferencjami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie COOKIES. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie oraz polityce prywatności.

Masz pytania odnośnie naszej oferty lub produktów? Skontaktuj się z nami od pn-pt: 9:00 - 17:00, sob: 9:00 - 13:00 lub wyślij wiadomość.

Infolinia: +48 91 4 616 601

E-mail: serwis@stodola.eu

© Copyright 2024 by "STODOŁA" SOŁYSZKO I SYN, SPÓŁKA JAWNA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Mapa witryny