Strona główna Regulamin Pomoc Koszyk
zdjecie-tlo
opony.stodola.eu
Opony samochodowe
Hankook
hankook-logo

Opony Hankook

Szerokość
Profil
Średnica
Nośność
Prędkość
Sezon
Typ
Run-Flat
Cena
zł   

Opony Hankook

Hankook jest 7 co do wielkości producentem opon na świecie. Każdego roku z linii produkcyjnych schodzi około 100 milionów opon tej marki – przyczynia się do tego 20 tys. pracowników zatrudnionych w fabrykach w Korei Południowej, na Węgrzech, w Indonezji, USA oraz Chinach. Ogumienie Hankook dostosowane jest nie tylko do aut osobowych, ale także do SUV-ów, autobusów, samochodów ciężarowych i dostawczych.

Gdzie wykorzystywane są opony Hankook?

Opony Hankook można spotkać nie tylko w prywatnych samochodach osobowych, ale także w seriach wyścigowych. Specjalnie przygotowane mieszanki pozwalają kierowcom serii Asian oraz American Le Mans osiągać maksymalne osiągi podczas wyścigów długodystansowych, trwających powyżej 3 godzin. Wymagają zatem ogromnej wytrzymałości, jaką zapewnić mogą tylko opony takie jak Hankook.

Także wielu producentów samochodów osobowych docenia tę markę, dlatego też ogumienie Hankook znajdziesz w oryginalnym wyposażeniu: Opla, Kii, Audi, Chevroleta, Chryslera, Renault, Forda oraz Hyundaia.

Zalety opon Hankook

Wśród najważniejszych zalet opon Hankook wyróżnić można:

Powyższe cechy mają znaczący wpływ przede wszystkim na bezpieczeństwo jazdy samochodem, lecz przekładają się także na komfort kierowcy. Jest to niezwykle ważne szczególnie dla osób, które pokonują duże ilości kilometrów.

Firma z Kolei Południowej przez cały czas prowadzi badania rozwojowe nad ogumieniem Hankook, co przekłada się na nowoczesną konstrukcję i najlepsze rozwiązania.

Technologia Kontrol

Technologia Kontrol jest w zasadzie filozofią, która towarzyszy od lat pracownikom koreańskiej firmy. Zakłada ona pełną interakcję pomiędzy samochodem, kierowcą i drogą. Opiera się na czterech filarach:

Filozofia Kontrol stosowana jest zarówno do samochodów osobowych, jak i do tworzenia ogumienia sportowego – zawsze na pierwszym miejscu!

Sprawdzona jakość

O wysokiej jakości opon Hankook świadczą także przyznawane ich ogumieniu nagrody. Firma z Korei Południowej może pochwalić się między innymi:

oraz wieloma innymi, ważnymi sukcesami.

Opony premium Hankook obecne są w większości rankingów organizowanych przez różne serwisy.

Wybierz sezon


Opony osobowe Hankook


Opony dostawcze Hankook


Opony 4x4/SUV Hankook

Sklep Stodoła wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszego serwisu, zgodnie z preferencjami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie COOKIES. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie oraz polityce prywatności.

Masz pytania odnośnie naszej oferty lub produktów? Skontaktuj się z nami od pn-pt: 9:00 - 17:00, sob: 9:00 - 13:00 lub wyślij wiadomość.

Infolinia: +48 91 4 616 601

E-mail: serwis@stodola.eu

© Copyright 2024 by "STODOŁA" SOŁYSZKO I SYN, SPÓŁKA JAWNA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Mapa witryny