Strona główna Regulamin Pomoc Koszyk
zdjecie-tlo
opony.stodola.eu
Opony samochodowe
Fulda
fulda-logo

Opony Fulda

Szerokość
Profil
Średnica
Nośność
Prędkość
Sezon
Typ
Run-Flat
Cena
zł   

Opony Fulda

Nazwa tego producenta opon pochodzi od nazwy miejscowości – Fulda, w której działalność rozpoczęli Gustav Becker oraz Moritz Hasenclever w roku 1900. Jest to ponad sto lat doświadczenia i pracy nad najnowszymi technologiami ogumienia. Firmy zatrudnia dziś około 1800 pracowników. Aktualnie Fulda należy do struktur amerykańskiego koncernu Goodyear.

Niemiecka jakość

Niemcy znani są ze swojej precyzji i jakości wytwarzanych wyrobów. Nie inaczej jest w przypadku ogumienia Fulda. Każdy projekt nowego modelu opon skupia się na najważniejszych parametrach:

Podejmowane kompromisy pozwalają uzyskać optymalne opony dla typowych kierowców samochodów osobowych.

Długa historia rozwoju

Fulda zaczynała od produkcji kół do wózków dziecięcych oraz powozów konnych. Jednak już sześć lat później pojawiły się pierwsze opony do samochodów osobowych oraz motocykli i niemal od razu stały się głównym produktem Fuldy. Niedługo potem wyprodukowano także ogumienie do pojazdów ciężarowych.

Szybki rozwój produkcji opon pozwala na patentowanie własnych rozwiązań. Firma Fulda staje się liderem sprzedaży opon w całych Niemczech. Wysokie wyniki sprzedażowe utrzymuje aż do dziś, wciąż będąc popularnym wyborem wśród niemieckich kierowców.

W roku 1962 Fulda staje się częścią amerykańskiego koncernu Goodyear. Ułatwia to dalszy rozwój niemieckiej firmy oraz utrzymywanie pozycji lidera.

Zaawansowane testy opon

Każdy nowy model opon Fulda przechodzi rygorystyczne testy pod wieloma ważnymi względami. Między innymi testowane są:

Tak szeroki zakres testowania zapewnia najwyższą jakość opon Fulda. Wiara w możliwość osiągania jeszcze lepszych osiągów oraz ciężka praca inżynierów pozwalają na produkcję coraz doskonalszego i bezpieczniejszego ogumienia do samochodów osobowych i ciężarowych.

Czym kieruje się zespół inżynierów w firmie Fulda?

Niemiecka dokładność i dbanie o szczegóły oznacza, że inżynierowie pracujący w fabryce Fulda za każdym razem kierują się tymi samymi, istotnymi aspektami: Taka filozofia pozwala na produkowanie wyjątkowych opon dla każdego kierowcy.

Fulda: postaw na innowacyjność

Historia marki Fulda obfituje w kolejne kamienie milowe, które pozwalały dostarczać na rynek nowoczesne i wyjątkowe opony. Trzymanie się od ponad stu lat tych samych wartości pozwala tworzyć wciąż innowacyjne i nowatorskie rozwiązania. Mimo wysokiego stopnia zaawansowania, ogumienie to jest dostępne w atrakcyjnej cenie dla każdego kierowcy.

Wybierz sezon


Opony osobowe Fulda


Opony dostawcze Fulda


Opony 4x4/SUV Fulda

Sklep Stodoła wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszego serwisu, zgodnie z preferencjami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie COOKIES. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie oraz polityce prywatności.

Masz pytania odnośnie naszej oferty lub produktów? Skontaktuj się z nami od pn-pt: 9:00 - 17:00, sob: 9:00 - 13:00 lub wyślij wiadomość.

Infolinia: +48 91 4 616 601

E-mail: serwis@stodola.eu

© Copyright 2024 by "STODOŁA" SOŁYSZKO I SYN, SPÓŁKA JAWNA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Mapa witryny