Strona główna Regulamin Pomoc Koszyk
zdjecie-tlo
opony.stodola.eu
Opony samochodowe
Dunlop
dunlop-logo

Opony Dunlop

Szerokość
Profil
Średnica
Nośność
Prędkość
Sezon
Typ
Run-Flat
Cena
zł   

Opony Dunlop

Historia Dunlop zaczyna się w Irlandii Północnej w 1888 roku, kiedy to Boyd Dunlop wynalazł oponę pneumatyczną. Od tamtego czasu koncern stale poprawia swoje rozwiązania i wyposaża je w nowe technologie, by dostarczyć kierowcom najlepszy produkt.

Gdzie wykorzystywane są opony Dunlop?

Marka Dunlop jest najbardziej utytułowana wśród wszystkich opon biorących udział w wyścigach Le Mans 24 godziny. Pojazdy wyposażone w ogumienie brytyjskiej firmy wygrywały aż 34 razy. Jednak koncern Dunlop produkuje przede wszystkim opony użytkowe:

Szeroki asortyment opon Dunlop to możliwość korzystania z nowoczesnych technologii przez wszystkich użytkowników dróg.

Przełomowe technologie Dunlop

Marka Dunlop znana jest przede wszystkim z nowoczesnych i odkrywczych technologii. Można znaleźć wśród nich takie rozwiązania jak:

Sprawdź, jakie nowoczesne technologie posiada Twój samochód.

Doskonałe opony Dunlop dla każdego

Wynalezienie opony pneumatycznej przez Bouda Dunlopa rozpoczęła działanie popularnego koncernu z dużą tradycją. Jednak to był dopiero początek rozwoju opon samochodowych. Z każdym rokiem w produktach marki Dunlop obecne są nowe technologie, których zadaniem jest przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa i osiągów pojazdu.

Dzięki stałemu rozwojowi i nowatorskiemu podejściu opony oznaczone logo Dunlop nadal pozostają wiodącym rozwiązaniem w wielu dziedzinach, a także są chętnie kupowane przez kierowców z całego świata, którym zależy na bezpiecznym dojechaniu do celu.

Wybierz sezon


Opony osobowe Dunlop


Opony dostawcze Dunlop


Opony 4x4/SUV Dunlop

Sklep Stodoła wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszego serwisu, zgodnie z preferencjami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie COOKIES. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie oraz polityce prywatności.

Masz pytania odnośnie naszej oferty lub produktów? Skontaktuj się z nami od pn-pt: 9:00 - 17:00, sob: 9:00 - 13:00 lub wyślij wiadomość.

Infolinia: +48 91 4 616 601

E-mail: serwis@stodola.eu

© Copyright 2024 by "STODOŁA" SOŁYSZKO I SYN, SPÓŁKA JAWNA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Mapa witryny