Strona główna Regulamin Pomoc Koszyk
zdjecie-tlo
opony.stodola.eu
Opony samochodowe
Dębica
dębica-logo

Opony Dębica

Szerokość
Profil
Średnica
Nośność
Prędkość
Sezon
Typ
Run-Flat
Cena
zł   

Opony Dębica

Historia polskiej firmy oponiarskiej Dębica sięga roku 1937, kiedy w miejscowości o tej samej nazwie rozpoczęto budowę filii Stomilu. Pierwsza opona została wyprodukowana zaledwie sześć miesięcy przed wybuchem II wojny światowej. Od tamtego czasu fabryka przechodziła wiele ciężkich chwil, by ostatecznie skończyć w strukturach amerykańskiego koncernu Goodyear. Jest to też jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek.

Kręta historia polskiej marki opon Dębica

Produkcja opon rozpoczęła się tuż przed wybuchem wojny. Niedługo potem trafiła do koncernu Continental, należącego do Niemiec. Koniec wojny oznaczał potrzebę przywrócenia fabryce jej możliwości. W tym celu przez wiele lat ściągano z powrotem maszyny oraz urządzenia od zachodniego sąsiada Polski, a także odtwarzano technologię z czasów przedwojennych.

Za czasów PRL fabryka przechodziła wzloty i upadki. Dopiero w latach 90. udało się sprywatyzować spółkę, co zakończyło się przejęciem zakładu przez inwestora strategicznego: Goodyear. W końcu mógł rozpocząć się czas stabilnego wzrostu i rozwoju marki Dębica.

Czym wyróżniają się opony Dębica?

Firma oponiarska Dębica zajmuje się produkcją opon do pojazdów osobowych oraz ciężarowych. W ofercie można znaleźć modele opon dostosowanych do różnych aspektów ich eksploatacji. Kierowcy znajdą ogumienie zoptymalizowane pod kątem:

Dzięki temu oferta opon Dębica jest dopasowana do każdego kierowcy. Poza własną marką, w fabryce w Dębicy produkowane są także inne marki opon będących własnością amerykańskiego koncernu Goodyear:

Trzy czwarte produkcji trafia na eksport do państw Europy Zachodniej czy też Turcji.

Wyróżnienia Dębicy

Popularność marki Dębica znajduje odbicie także w licznych nagrodach, jakie otrzymała ta firma. Wśród największych sukcesów w historii polskiego przedsiębiorstwa przeczytać można o:

Zwycięstwa w tego typu konkursach pokazuje siłę marki Dębica na polskim rynku. Popularność wśród konsumentów świadczy o jakości polskich opon.

Polska marka opon w dobrej cenie

Polskie opony Dębica dostępne są we wszystkich trzech klasach jakości, dzięki czemu każdy kierowca znajdzie w ofercie ogumienie dostosowane do swoich potrzeb. Szeroka oferta to nie jedyna zaleta opon Dębicy, zaliczyć można do nich także wysoką jakość wykonania oraz skuteczną kontrolę jakości, które zapewniają najwyższe standardy oraz optymalne charakterystyki ogumienia.

Dla wielu Polaków ostatecznym argumentem za decyzją między oponami Dębica, a innymi może być też wspomaganie własnego przemysłu. W fabryce prace znalazło ponad 3 tysięcy wykwalifikowanych pracowników.

Wybierz sezon


Opony osobowe Dębica


Opony dostawcze Dębica


Opony 4x4/SUV Dębica

Sklep Stodoła wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszego serwisu, zgodnie z preferencjami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie COOKIES. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie oraz polityce prywatności.

Masz pytania odnośnie naszej oferty lub produktów? Skontaktuj się z nami od pn-pt: 9:00 - 17:00, sob: 9:00 - 13:00 lub wyślij wiadomość.

Infolinia: +48 91 4 616 601

E-mail: serwis@stodola.eu

© Copyright 2024 by "STODOŁA" SOŁYSZKO I SYN, SPÓŁKA JAWNA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Mapa witryny