Strona główna Regulamin i Polityka prywatności Pomoc Koszyk

Opona 175/65R15 88T XL Frigo 2 Dębica

241.00 zł / szt
Dostawa: 24 h
Ilość:
Dębica-logo
frigo-2-Dębica-1
frigo-2-Dębica-2
frigo-2-Dębica-3
Rozmiar
175/65R15
Producent
Model
Sezon
Zima
Typ pojazdu
Osobowe
Indeks nośności
88
Indeks prędkości
T
Etykieta
CC71 (B)
Wzmocnienie
Tak
Rant ochronny
Runflat
Dodatkowe informacje
Rok produkcji
2022
Kody produktu
537756, 5452000575920
etykieta-1
C
A
B
C
D
E
F
G
etykieta-2
C
A
B
C
D
E
F
G
etykieta-3
71 dB

Opór toczenia

Gwarancja producenta opon

Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe oraz pełnowartościowe. Każda opona objęta jest gwarancją producenta, który zobowiązuje się dostarczyć towar wolny od wad.

Okres gwarancji marki Dębica: 5 lat od daty sprzedaży

Karta gwarancyjna

Karta gwarancyjna nie jest wymagana do złożenia reklamacji. Stanowi ona źródło informacji na temat zobowiązań oraz ogólnych warunków gwarancji danego producenta. Karta gwarancyjna jest dostępna do pobrania na każdej stronie produktu.

Pokaż kartę gwarancyjną

Kiedy opona nie podlega gwarancji? (czytaj więcej)

Nazwa (imię i nazwisko) (opcjonalne)
Telefon (opcjonalne)
E-mail
Treść zapytania
Brak opinii o produkcie.

Opony Dębica

Historia polskiej firmy oponiarskiej Dębica sięga roku 1937, kiedy w miejscowości o tej samej nazwie rozpoczęto budowę filii Stomilu. Pierwsza opona została wyprodukowana zaledwie sześć miesięcy przed wybuchem II wojny światowej. Od tamtego czasu fabryka przechodziła wiele ciężkich chwil, by ostatecznie skończyć w strukturach amerykańskiego koncernu Goodyear. Jest to też jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek.

Kręta historia polskiej marki opon Dębica

Produkcja opon rozpoczęła się tuż przed wybuchem wojny. Niedługo potem trafiła do koncernu Continental, należącego do Niemiec. Koniec wojny oznaczał potrzebę przywrócenia fabryce jej możliwości. W tym celu przez wiele lat ściągano z powrotem maszyny oraz urządzenia od zachodniego sąsiada Polski, a także odtwarzano technologię z czasów przedwojennych.

Za czasów PRL fabryka przechodziła wzloty i upadki. Dopiero w latach 90. udało się sprywatyzować spółkę, co zakończyło się przejęciem zakładu przez inwestora strategicznego: Goodyear. W końcu mógł rozpocząć się czas stabilnego wzrostu i rozwoju marki Dębica.

Czym wyróżniają się opony Dębica?

Firma oponiarska Dębica zajmuje się produkcją opon do pojazdów osobowych oraz ciężarowych. W ofercie można znaleźć modele opon dostosowanych do różnych aspektów ich eksploatacji. Kierowcy znajdą ogumienie zoptymalizowane pod kątem:

 • warunków pogodowych: opony letnie, zimowe i całoroczne,
 • rodzaju nawierzchni, po jakiej porusza się samochód,
 • marki samochodu oraz najczęściej stosowanych wymiarów i modeli opon,
 • stylu jazdy: długie trasy albo krótkie dojazdy, spokojna lub dynamiczna jazda,
 • kwestii finansowych, zamkniętych w trzech klasach produktów: ekonomiczna, średnia oraz premium.

Dzięki temu oferta opon Dębica jest dopasowana do każdego kierowcy. Poza własną marką, w fabryce w Dębicy produkowane są także inne marki opon będących własnością amerykańskiego koncernu Goodyear:

 • Goodyear,
 • Dunlop,
 • Fulda,
 • Sava.
Trzy czwarte produkcji trafia na eksport do państw Europy Zachodniej czy też Turcji.

Wyróżnienia Dębicy

Popularność marki Dębica znajduje odbicie także w licznych nagrodach, jakie otrzymała ta firma. Wśród największych sukcesów w historii polskiego przedsiębiorstwa przeczytać można o:

 • wygraniu programu Konsumencki Lider Jakości 2018,
 • obecności wśród najsilniejszych wizerunkowo marek konsumenckich w 2018 roku,
 • znalezieniu się na liście Pereł Polskiej Gospodarki 2018 (w kategorii „Perły Wielkie”),
 • Dębica w czołówce rankingu Złotej Setki Firm Podkarpacia.
Zwycięstwa w tego typu konkursach pokazuje siłę marki Dębica na polskim rynku. Popularność wśród konsumentów świadczy o jakości polskich opon.

Polska marka opon w dobrej cenie

Polskie opony Dębica dostępne są we wszystkich trzech klasach jakości, dzięki czemu każdy kierowca znajdzie w ofercie ogumienie dostosowane do swoich potrzeb. Szeroka oferta to nie jedyna zaleta opon Dębicy, zaliczyć można do nich także wysoką jakość wykonania oraz skuteczną kontrolę jakości, które zapewniają najwyższe standardy oraz optymalne charakterystyki ogumienia.

Dla wielu Polaków ostatecznym argumentem za decyzją między oponami Dębica, a innymi może być też wspomaganie własnego przemysłu. W fabryce prace znalazło ponad 3 tysięcy wykwalifikowanych pracowników.

frigo 2

Sklep Stodoła wykorzystuje pliki Cookies. Korzystając z naszego serwisu, zgodnie z preferencjami przeglądarki, wyrażasz zgodę na używanie COOKIES. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie oraz polityce prywatności.